Berisha i lumtur: Sondazhi i “Zërit të Popullit” nxorri fitues Bashën, pastaj e fshinë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:31 12-07-2020 Berisha i lumtur: Sondazhi i “Zërit të Popullit” nxorri fitues Bashën, pastaj e fshinë

Ish-kryeministri Sali Berisha beson se kryeministri i radhës do të jetë Lulzim Basha, dhe për këtë bazohet te një sondazh që thotë se është realizuar sot nga një medie e njohur në vend.

Sipas Berishës, sondazhi në fjalë nxorri fitues Bashën, e më pas u fshi nga faqja.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri:

Njerez te pashprese!

Sondazhi i ZP bis nxjerr Bashen kryeminister.

Arben Malavita me urdher te bosit te tij bllokoi sondazhin ne te cilin Basha dilte gjithnje e me shume.

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Përshëndetje doktor.Sot në mëngjes Blushi i pronave të vjedhura hodhi në portalin e tij nje zsondazh sic duket edhe ne foto,në fillim filluan të votonte stafi Top Chanell-it dhe shefi tij ishte shume para,sapo e pa që filluan të votojn qytetatët dhe Lulzim Basha mori epërsi hajduti i pronave e zhduku nga faqa e vet kete sondazh,që do të thotë tashi nuk ekziston më!

Dhe sa monstra jane mundohen edhe te bejne propogand se  u perdor nga militant

Kur i marri deshtoj edhe tek Zeri Popullit (gazeta Shqip) situata eshte shume e zeze per organizaten mafioze!

sdfswfwe4gfw3g3g.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012696981430054
array(1) { ["section"]=> string(89) "berisha-i-lumtur-sondazhi-i-zerit-te-popullit-nxorri-fitues-bashen-pastaj-e-fshine-213642" }