Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Berisha humbi mitin e zaptimit absolut te PD-se, si nocion kulle dhe si hipotekë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nga Habjon Hasani

Sot Lulzim Basha arriti vetëm te garantoje integritetin e godinës, por ai ka humbur valencën politike si kryetar, qe prej momentit kur kërkoi ndihmën e policisë per t’u mbrojtur nga militantet e forces qe drejton.

Kjo është fitore politike e Berishës dhe delegjitimim i çdo akti politik te Bashes deri ne ri-konfirmimin e tij si kryetar i shumicës demokrate ne zgjedhjet vendore 2023 ose nëpërmjet një procesi te lire zgjedhjesh ne PD me herët.

Sot Edi Rama kaloi një fundjave zbavitëse.

Sot Ilir Metes ju shfaq perspektiva per te marre ai vet frenat e një pjese te opozitës.

Sot ambasada amerikane pati rastin te kuptoje se çfarë monstrash prodhojnë politikat e saj mediokre dhe diplomatet e saj diletante e mitomane.

Sot media është me e dobët se kurrë, çdo hulumtim apo investigim ndaj pushtetit nuk krijon as me te voglin shqetësim, pasi gjyqësori është i tredhur ndërsa opozita e asgjësuar.

Sot ishte një dite e bukur, sepse te paktën disa iluzione u shuan njehere e mire.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img