Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Berisha harron “fitoren e PD” apo humbjen, merret me “humorin” e dy të rinjve të PS (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha duket i painteresuar në rezultatin e zgjedhjeve, teksa në rrejtet sociale ka vendosur ta nisë ditën duke ndarë një video “humoristike”.

Ndryshe nga kreu i PD, Lulzim Basha i cili tashmë ka presionin e madh të rezultatit në zgjedhje, në një kohë kur PS po kryeson, Berisha ka ndarë këtë bisedë “humoristike” mes dy të rinvje të Partisë Socialiste.

“Një bisedë interesante midis shokësh”, shkruan Berisha teksa poston një video, ku një person dëgjohet teksa telefonon kandidatin e PS në Kavajë dhe i kërkon të raportojë shifrat e fundit.

Ndiqni videon e shpërndarë nga Berisha:

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img