Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Berisha gjithë vëmendjen te Shën Valentini, poston foton me të shoqen dhe bënë këtë urim

spot_img

Lajme të ngjashëm

Me një fotografi në krah të bashkëshortes së tij Sali Berisha uron të gjithë për ditën e Shën Valentinit duke e quajtur si “ditën e forcës magjike te përjetshme te njeriut“.

Ai është ulur pranë oxhakut me Liri Berishën dhe jep urimet e tij më të përzemërta për festën e të dashuruarve.

“Urimet më të përzemërta per Shën Valentinin, ditën e forcës magjike të përjetshme te njëriut! Sb”, shkruan në faqen e tin në facebook Sali Berisha. 

Më shumë


spot_img
spot_img