Hapësire reklamuese

Politikë

Berisha: Gëzuar Ditën e Verës! Hirushen e festave tona

Shkruar nga Newsbomb
Berisha: Gëzuar Ditën e Verës! Hirushen e festave tona

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar shqiptarën për “Ditën e Verës”. Përmes një postimi në “ Facebook”, lideri historik i të djathtëve uron që kjo ditë të sjellë ndyshime të mira për të gjithë shqiptarët.

“Le të urojmë ne së bashku që kjo ditë të sjellë një ndryshim për mirë për të gjithë shqiptarët. Dhe njëherë: Gëzuar Ditën e Verës! Hirushen e festave tona”, shkruan Berisha.

Postim i plotë i Sali Berishës:

Gëzuar Ditën e Verës!

Të dashur miq, nga zemra ju uroj Gëzuar Ditën e Verës, festën magjepse të ndërrimit, çeljes së luleve, lulëzimit dhe bukurisë së natyrës dhe së bashku me të dhe njeriut.

Le të urojmë ne së bashku që kjo ditë të sjellë një ndryshim për mirë për të gjithë shqiptarët. Dhe njëherë: Gëzuar Ditën e Verës! Hirushen e festave tona.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese