Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Berisha “Foltore” sot me gratë demokratike, Vokshi: Bashkë më të fortë, më të bashkuar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha sot do të zhvillojë Foltoren e radhës me Lidhjen Demokratike të Grave.

Kryetarja e LDG, Albana Vokshi ka bërë një postim në rrjetet sociale ku shkruan se takimi në orën 17:00 në Hotel Rogner.

“FOLTORJA E GRAVE DEMOKRATE! Sot, ora 17.00, Hotel Rogner, Salla Antigone. #LDGSH” shkruan Vokshi në postimin e saj.

Kujtojmë që pak ditë më parë Vokshi doli hapur në mbështetje të Berishës, duke u dalë kështu kundër kreut të PD, Lulzim Bashës.

Vokshi doli në krah të Sali Berishës, dhe u shpreh publikisht kundër Bashës, kur ai shpalli zgjedhjet për kryetar të LDGSH.

Më shumë
spot_img
spot_img