Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Berisha flet për LSI: Në çdo zgjedhje ka thyer parashikimet! Sulmet e Ramës vetëm sa ia shtojnë elektoratin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

80e6bd572b8c29f7fff9e1b29ed6d5aa

Ish-kryeministri Sali Berisha, i pyetur për koalicionin mes Partisë Demokratike, ka vlerësuar rolin dhe fuqinë e LSI në zgjedhjet e kaluara, shpesh duke thyer edhe parashikimet.

Berisha tha se sulmet e kryeministrit Edi Rama ndaj aleatëve opozitarë, “vetëm sa i shtojnë elektoratin LSI-së”.

“LSI në çdo zgjedhje ka dalë më mirë se çfarë është parashikuar nga të tjerët. E vërteta. Këto sulmet e Edi Ramës, në një mënyrë apo një tjetër, vetëm sa i shtojnë elektorat LSI-së. Ky është mendimi im”, deklaroi Berisha gjatë një interviste në “A2”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img