Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Berisha: Edi Rama le të protestojë 100 herë po i dhashë shkasë unë si kryeministër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se nuk do të kundërshtojë protestat e opozitës, kur ai të vijë në qeveri.

Berisha tha se Rama ka protestuar 1735 herë si opozitar, ndërsa shtoi se nuk do ta ndalonte të protestonte edhe 100 herë të tjera, nëse ai i jep shkasë kur të vijë në qeveri.

“Protesta gjatë qeverisjes time Edi Rama ka bërë 1735 protesta të regjistruara, përveç dy të dhunshme. Nëse unë i jap shkasë Edi Rama ta bëjë 100 herë.

Vota është shkaku. Edhe cilësia e qeverisjes me votë provohet dhe largohet”, u shpreh Berisha në emisionin “Open”.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img