Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Berisha e PRANON: Lejimi i i PIRAMIDAVE është gabimi më I MADH i jetës time! Gabimi i dytë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se lejimi i skemave piramidale gjatë qeverisjes së tij ka qenë gabimi më i madh i jetës së tij.

Berisha tha se qeveria nuk i nxiti dhe nuk ishte e përzier në firmat piramidale, por pranoi se ishte gabim i madh i tij që i lejoi.

Gabimi i dytë i madh, Berisha tha se ishte mos kthimi në politikë në vitin 2017.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img