Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Berisha e nxjerr me FOTO: Ja kush voti dje në PS, një vit më parë bëri burg për aferë korruptive 6,5 mln lekë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c0647c468410d84041df41e3bc781bcd

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ka ndaluar akuzat dhe denoncimet as për zgjedhjet brenda Partisë Socialiste, të cilat u zhvilluan ditën e djeshme.

Berisha thotë se në zgjedhjet e PS-së ka votuar edhe ish-inspektori i policisë Klodian Gogu, për ët cilin thotë se u burgos për një aferë korruptive 6,5 milionë lekë rryshfet.

Sipas ish-liderit të demokratëve, Gogu është një socialist krenar.

“Votoi sot ne Kavaje se bashku me qindra e mijra delinkuente te tjere per Partine e Krimit edhe ish inspektori i policise Klodian Gogu. Per kujtese, Klodiani nje vit me pare beri ca burg i kapur me ze dhe figure ne nje afere korruptive prej 6,5 milione lek ryshfet. Ai sot eshte, per shkak te vepres se tij, nje socialist krenar, pasi ne partine e Krimit sa me shume ke vjedhur aq me i nderuar je!! Sb”, shkruan Berisha.

fjk.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img