Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Berisha denoncon me foto: Turp! Jo vetëm anketa e Këshillimit Kombëtar, por edhe komentet pozitive për Ramën janë false

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka prezantuar rezultatet e Këshillimit Kombëtar, ku sipas tij, më shumë se 500 mijë qytetarë u janë përgjigjur pyetjeve të qeverisë.

Por ish-kryeministri Sali Berisha e quan anketën e Ramës të falsifikuar. Ai nuk ndalet me kaq, pasi ka postuar disa foto ku thotë se edhe komentet pozitive që mori kryeministri gjatë videos “live” në facebook janë false.

“Njelloj si anketa eshte fund e krye fallsifikim, po keshtu fake jane dhe komentet pozitive per Ramen.

Nese i shikoni me kujdes te gjitha keto llogarite e FB jane fake. Ato qe te gjitha shkruajne

“New Facebook Account” Turp, turp, turp”, shkruan Berisha.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img