Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Berisha denoncon: Krim elektoral brenda Partisë Socialiste

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

083feb17d75719f99c2e51303716d2ea

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se në zgjedhjet e brendshme të Partisë Socialiste janë regjistruar krime elektorale.

Sipas denoncimit të Berishës, në Njësinë Nr.5 në Tiranë kanë rezultuar më tepër vota se sa anëtarë.

Ja postimi i Berishës:

Krim elektoral edhe gjate votimit per delegate!

Socilaistet ne njesine nr 5 nen moton “nga krimi, me krimin, per krimin” mbushin kutite e votimit! sb

Pershendetje dr.Berisha! Jam nje socialiste e thjeshte.Ne njesine nr.5 rezultatet e votimit te delegateve te PS ishin super te larta. Ka shume e me shume vota se antare,dhe flete votimi te marra ne dorzim.Keta po na fyejne edhe inteligjencen,ju lutem e postojeni edhe ne fb

fdfgerhe4h.jpg

sdfswfwgfg.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img