Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
2.1kmh
75 %
Sht
22 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Berisha bën lëvizjen e papritur pak ditë para protestës, emëron Shef Organzimi ish-deputetin e PD

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë lëvizjen e papritur pak para protesës së thirrur në 7 korrik.

Kreu i PD, Berisha ka emëruar Shef Organizimi të Partisë Demokratike ish-deputetin Klevis Balliu, i cili do të jetë përgjegjës për organizimin e strukturave të PD.

albsig

NJOFTIM PER SHTYP:

Klevis Balliu është emëruar Shef Organizimi i Partisë Demokratike. Ai do të jetë përgjegjës për organizimin e strukturave të PD.

Pak ditë para protestës së 7 korrikut, Balliu, një ish-deputet i njohur për angazhime të forta në mbështetje të protestave dhe lëvizjeve qytetare, merr detyren e re në strukturën organizative.

Balliu është autor i librit “Misioni i Unazës”, një prej betejave të Partisë Demokratike ku ai kishte një rol protagonist.

ZYRA E SHTYPIT DHE KOMUNIKIMIT

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img