Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Bëri punën që i takon, deputeti i PS ndihet krenar dhe nxiton të njoftojë miqtë

spot_img

Lajme të ngjashëm

4fde3ee52c33cf70d52951d39e7f345a

Deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Shalsi, njëkohësisht kryetar i Komisionit për Veprimtaritë prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin ndihet shumë i kënaqur me faktin se ka arritur të bëjë ashtu siç duhet punën e tij.

Shalsi ka publikuar raportin e Institutit të Studimeve Politike që sqaron se ky komision mban rekordin e diskutimeve dhe mbledhjeve, krahasuar me komisionet e tjera të Kuvendit.

“Më në fund dikush pikasi se çfarë bëhet në komisionin që unë kam nderin të drejtoj… dhe të mendosh që është vetëm pjesa e dukshme e asaj që në të vërtetë ndodh”, shkruan deputeti në postimin që ka ndarë me miqtë në Facebook.

Gjithsesi, Shalsi me të vërtetë duhet të ndihet i entuziasmuar pasi kolegët e tij në komisionet e tjera,sipas ISP, linin për të dëshiruar me punën e tyre.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img