Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Bëri për spital nxënësin, i mituri denoncon në polici drejtorin e shkollës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një nxënës nga Suhareka, Kosovë ka denoncuar në polici drejtorin e shkollës, ku akuzon se ai e ka dhunuar.

Sipas viktimës ngjarja ka ndodhur në shkollë ku drejtori e ka dhunuar fizikisht. Fëmija ka marrë mjekimin e duhur dhe më pas është dërguar në banesë, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

“Suharekë 01.06.2021 – 11:10. Viktima mashkull kosovar nxënës (i mitur), ka informuar se është keqtrajtuar fizikisht nga drejtori i shkollës i dyshuari mashkull kosovar. Sipas viktimës ngjarja ka ndodhur në objektin e shkollës. Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe është liruar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Më shumë

spot_img
spot_img