Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

“Bëri namin për një flirt dhe mori shtëpinë”, Gent Pjetri rrëfen historinë e divorcit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gent Pjetri, ose ndryshe i njohur si “Doktori i Fiksit” ka rrëfyer disa detaje personale, përfshirë edhe divorcin me ish-gruan e tij që mesa duket nuk ka qenë një ndarje e lehtë. Ai u shpreh në një intervistë në “Ora News” se pas divorcit shtëpia i kaloi ish-gruas së tij.

“Ndahesh minimalisht me llafe, do bësh sherr. Do hapet një gjyq. Dikush do të humbë. Në këtë rast humba unë se shtëpinë e ka ajo, se kam unë.”

I pyetur nëse shkak i divorcit ishte tradhëtia, ai u përgjigj.

“Tradhëti jo, flirt po dhe i kërkoj ndjesë. Për atë flirt bëri namin dhe u dogja unë”.

Më shumë


spot_img

spot_img