Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Bëri hatanë” dje në Berat, arrestohet shoferi 37 vjeçar me BMW, i dehur mori përpara 4 makina (EMRI-VIDEO nga vendngjarja)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

17c27f8c4bbf264a55af19490b2c1e07 scaled

Ervis Domazeti, 37 vjeçari i cili mbrëmjen e djeshme drejtonte mjetin tip BMW dhe mori përpara 4 makina të parkuara, është arrestuar nga Policia e Beratit.

Ky shtetas ka qenë në gjendje të dehur dhe me shpejtësi kur ka shkaktuar aksidentin, dhe është larguar më pas nga vendngjarja. Sot, ai është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia.

Si pasojë e përplasjes së fortë, është dëmtuar pasagjeri që ishte në mjetin e 37 vjeçarit, shtetasin I. Th., 39 vjeç, i cili është dërguar për të marrë ndihmën mjekësore në Spitalin e Traumës Tiranë. 

Pas testit të alkoolit rezultoi se drejtuesi i mjetit, shtetasi Ervis Domazeti ishte në gjendje të dehur, në masën 0.78 mg/litër. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, për veprime të mëtejshme.

Pamje nga aksidenti:

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img