Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Berati merr materiale zgjedhore, transporti bëhet me ushtrinë, në masa të rrepta sigurie

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme qyteti i Beratit ka marrë materialet zgjdhore, për zgjedhjet e 25 prilit.

Berati është bërë qyteti i parë që merr materialet zgjedhore në dy KZAZ, 65 dhe 66. Të parat që kanë mbërritur sot kanë qenë baza materiale për ndarjen e hapësirave për votim dhe numërim si dhe materialet për krijimin e hapësirave të nevojshme për marrjen e masave anti-covid.

albsig

Bëhet me dije se materialet zgjedhore janë shoqëruar në masta të rrepta sigurie me ushtrinë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img