Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Sherri me thika në Berat, dalin emrat e adoleshentëve që u konfliktuan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ddebbe9060e7d4ae668e5a34f3ff517f

Një person është arrestuar ditën e sotme nga policia pasi ka plagosur një tjetër shtetas.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Beratit, dhe mësohet se i arrestuari është Klajdi Qëndro 18 vjeç, ndërsa i plagosuri është 17-vjeçari Ervis Haxhillari.

Nga raportimet emësohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. Haxhillari është dëmtuar rëndë nga plagët e marra.

Ndërkohë policia ka arrestuar 18-vjeçarin dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. 

Njoftimi i policisë:

Një sherr me thika ka përfunduar me plagosjen e rëndë të një 17-vjeçari në Berat. Sipas burimeve zyrtare, specialistët për Hetimin e Krimeve në Drejtorinë Vendore të Policisë Berat arrestuan në flagrancë të shtetasit K.Q., 18 vjeç, banues në Berat.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi, pas një konflikti për motive të dobta ka goditur me mjete prerëse shtetasin E.H., 17 vjeç banues në Berat, duke i shkaktuar demtime të renda. Shtetasi E.H. ndodhet në Spitalin Rajonal të Beratit jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img