Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Berat Gjimshiti në telashe, qendërmbrojtësi i Kombëtares kërkon ndihmë në rrjetet sociale: Policia është në kërkim

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Berat Gjimshiti duket se ka rënë pre e “hackerave” në rrjetet sociale. Qendërmbrojtësit të Kombëtares i është hapur një llogari e re me emrin dhe mbiemrin e tij, duke vendosur foton e tij të profilit gjatë një ndeshje me Atalantën.

Shtatlarti i prapavijës kërkon ndihmë nga miqtë e tij që ta raportojnë si profil fals, ndërsa tregon se policia ka nisur hetimet për të gjetur atë që i ka shkaktuar një problem të tillë.

Në postimin e tij në Instagram, Gjimshiti shkruante: “Ju lutem signalizo këtë faqe në facebook. Është “fake”, nuk jam unë. Policia është në kërkim të këtij personi”.

gjii 601x1024 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img