Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

“Benzi” përplaset me “Volkswagen”, bëhen “cop” mjetet në aksin Berat-Moravë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Berat-Moravë, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Mësohet se mjeti tip “Mercedes Benz”, ka qenë duke ecur me shpejtësi tej normave dhe si pasojë ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mjet tip “Volkswagen”.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme të shumta materiale. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img