Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

“Benzi” përplaset me “Golfin” në qendër të Fierit, plagoset shoferja (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Fierit. Mësohet se një automjet tip “Benz” është përplasur me një mjet tip “Golf” në qendër të qytetit.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur e plagosur drejtuesja e njërit prej mjeteve. E plagosura është dërguar në Spitalin Rajonal të Fierit për të marrë ndihmën e parë mjekësore, e cila ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img