Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Benzi përplaset me Fordin në Elbasan, plagosen 4 persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

9099201dbabaa9ba7ed499f7c8871a83

Katër persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme në Elbasan si pasojë e një aksidenti rrugor ku janë përfshirë dy mjete.

Raportohet se një mjet tip Mercedes Benz GL është përplasur me një mjet tjetër tip Ford, ndërsa të plagosur kanë mbetur katër shtetas. Nuk dihet ende si është gjendja e tyre, dhe as nëse të katërt personat e plagosur kanë qenë në mjetet që u përplasën.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e saj.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img