Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

“Benzi” përplas të moshuarin në Korçë, dërgohet me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në rrugën “Teli Samsuri”në Korçë, ku një automjet tip “Benz” ka përplasur një të moshuar.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se automjeti tip “Benz” që drejtohej nga shtetasi S. Q., rreth 42 vjeç, ka aksidentuar këmbësorin Gj. G., rreth 75 vjeç, i cili u dërgua në spitalin e Korçës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Me drejtuesin e mjetit po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale, ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i plotë:

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 29.09.2022, rreth orës 18:30, në rrugën “Teli Samsuri”, Korçë, automjeti tip “Benz”, që drejtohej nga shtetasi S. Q., rreth 42 vjeç, ka aksidentuar këmbësorin Gj. G., rreth 75 vjeç, i cili u dërgua në spitalin e Korçës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Me drejtuesin e mjetit po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Më shumë
spot_img
spot_img