Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

“Benzi” përplas motorin tek “Rruga e Barrikadave” në Tiranë, drejtuesi niset me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e03dacac3b2bb9ead1075c0d9261f26b

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në rrugën e Barrikadave.

Bëhet me dije se një makinë tip “benz” ka përplasur një motoçikletë dhe për pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi.

Sic shihet edhe në foto qytetarët janë mbledhur grumbull për t’i dhënë ndihmën e parë shoferit. Nuk dihet ende identiteti i personit të lënduar, i cili është nisur me urgjencë në spital.

Policia ka mbërritur në vendngjarjen dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të rrethanave të aksidentit.

Screenshot_21.pngScreenshot_22.pngScreenshot_23.png

Më shumë

spot_img
spot_img