Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

‘Benzi’ përplas kalimtarin në Fier, dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

68fed6aa4b5a5a2d7703812dfa4422b2

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin Fier-Patos, me pasojë plagosjen e një këmbësori.

Policia njofton se drejtuesi i mjetit tip ‘Benz’, 33-vjeçari me inicialet D. Xh ka aksidentuar një këmbësor, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije. 

Ndërkohë, i plagosuri është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Drejtuesi mjetit është shoqëruar në polici për të dhënë dëshminë e tij.

Njoftimi i plotë i policisë

Sot rreth orës 19:35, në aksin rrugor Fier-Patos, shtetasi D. Xh., 33 vjeç, banues në Fier,  duke drejtuar automjetin tip  “Benz” ka aksidentuar një shtetas këmbësor, ende i paindentifikuar, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Eshtë shoqëruar drejtuesi i automjetit në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img