Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

‘Benzi’ i del para makinës së Policisë në Vlorë, efektivët e shmangin por përfundojnë në kanal

spot_img

Lajme të ngjashëm

a84b7936c2dfa2184677bce114c2d88d

Një makinë e Policisë ka dalë nga rruga në aksin e vjetër Vlorë-Fier, në afërsi të fshatit Trevllazër.

Fatmirësisht, asnjë nga efektivët që ndodhej në makinë nuk është lënduar. Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se makinës së Policisë i ka dalë para një mjet tip Mercedes Benz, dhe për të mos u përplasur, efektivët kanë devijuar.

Për shkak dhe të lagështirës në rrugë, mjeti i Policisë ka dalë jashtë saj.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img