Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Benzi” humb kontrollin dhe përplaset me një makinë, mjeti përfundon në kanal, shoferët nisen me urgjencë te Trauma

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Mamurras-Thumanë në afërsi të lagjes “Demokracia”.

Bëhet me dije se një një makinë tip ‘benz” ka devijuar nga rruga duke u përplasur kështu me një makinë tjetër, e cila pas aksidentit ka përfunduar në kanal.

Mësohet se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy shoferë.

Drejtuesit e mjetëve janë dërguar në spitalin e Tarumës, ku ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Policia po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img