Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

“Benzi” humb kontrollin dhe përplaset me barrierat anësore të rrugës në Thumanë, çifti niset me urgjencë në spital (Foto nga aksidenti)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë rrethrrotullimit të Thumanës.

Bëhet me dije se një makinë tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierat anësore të rrugës.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur çifti që po udhëtonte me makinën. Personat në fjalë janë dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjkekëve.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img