Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Benz-i’ përplaset me ‘Opel-in’, plagosen dy të rinj në Shijak

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f961f4018c8f28617e39864488555844

Një aksident është regjistruar këtë pasdite pranë fshatit Sallmonenë Shijak, ku janë përplasur dy automjete.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se janë plagosur dy të rinj, shtetasi B. N., dhe pasagjerja në mjet, shtetasja E. R., 22 vjeçe.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore, ku fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Informacion paraprak:

Më datë 17.03.2021, në orën 16:15, në Sallmone, Shijak, shtetasi M. M., 41 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Opel”, është përplasur me mjetin tip “Benz”, me drejtues shtetasin B. N., 22 vjeç. Si pasojë e aksidentit është lënduar drejtuesi i mjetit tip “Benz”, shtetasi B. N., dhe pasagjerja në mjet, shtetasja E. R., 22 vjeçe, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img