Hapësire reklamuese

Aktualitet

“Benz-i” përplaset me një mjet në Fier, nisen me urgjencë në spital dy persona

Shkruar nga Newsbomb
“Benz-i” përplaset me një mjet në Fier, nisen me

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin "Fier-Seman", ku janë përplasur dy mjete.

Bëhet me dije se një automjeti tip "Benz" me drejtues shtetasin B. S., 58 vjeç, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin R. S., 56 vjeç.

Për pasojë është dëmtuar shtetasi R. S. dhe pasagjerja në automjetin tip "Benz", shtetasja F. Ll., 56 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Informacion paraprak

Rreth orës 10:50, në aksin rrugor "Fier-Seman", automjeti tip "Benz" me drejtues shtetasin B. S., 58 vjeç, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin R. S., 56 vjeç.

Për pasojë është dëmtuar shtetasi R. S. dhe pasagjerja në automjetin tip "Benz", shtetasja F. Ll., 56 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese