Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Benz-i” përplaset me kamionin në aksin Korçë-Maliq, plagoset 1 grua dhe 2 fëmijë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Maliq, ku një kamion është përplasur me një mjet tip “Benz”.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur 2 të mitur dhe një grua, të cilët ishin pasagjerë në mjetin tip “Benz”. Ata ajnë nisur menjehëre drejt spitalit, ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 07.11.2021, rreth orës 22:55, në aksin rrugor Korçë-Maliq, pranë fshatit Bulgarec, Korçë, ka ndodhur një aksident, ku shtetasi A. Sh., duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka goditur mjetin kamion tip “Volvo”, i cili ishte i parkuar dhe për pasojë kanë marrë lëndime shtetasja D. Sh. dhe dy të mitur, pasagjerë në mjetin tip “Benz”, të cilët u dërguan në Spitalin e Korçës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e aksidentit”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img