Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Sht
20 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Benz-i” përplas “Opel-in” në Fushë Krujë, dërgohet me urgjencë në spital 21-vjeçari (EMRAT-VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7cb480ff601a415372ed8382a83790db

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fushë Krujë.

Bëhet me dije se janë përfshirë në aksident mjeti tip “Benz”, me drejtues Andi Krrakulli, dhe mjeti tip “Opel”, me drejtues Fasil Shalla, 21 vjeç, i cili si pasojë e përplasjes është lënduar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i mjetit tip “Benz”, është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.03.2021, në orën 13:40, në Fushë Krujë, janë përfshirë në aksident rrugor mjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin A. K., dhe mjeti tip “Opel”, me drejtues shtetasin F. Sh., 21 vjeç, i cili si pasojë e përplasjes është lënduar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i mjetit tip “Benz”, shtetasi A. K., është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

VIDEO:

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img