Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

“Benz-i” përplas këmbësorin, ndërron jetë burri në Fier (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen esotme në fshatin Metaj,Fier.

Sipas njoftimit të policisë mëshet se shtetasi Bilbil Zaimi, 52 vjeç, është përplasur nga një mjet tip “Benz” dhe ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

“Sot, rreth orës 22:00, në fshatin Metaj, Fier, shtetasi E. K., 36 vjeç, banues në Metaj, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin B. Z., 52 vjeç, banues në Metaj, i cili ka ndërruar jetë.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit”, thuhet në njoftim.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img