Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Benz-i përfundoi poshtë kamionit, konfirmohet një viktimë në aksin Shkodër-Lezhë (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f8c27d26a58a2975664b4e6a9c5bf75f

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti të rëndë automobilistik në aksin Shkodër-Lezhë.

Viktima Eduard Grishaj raportohet se ndodhej në mjetin tip “Benz” që u përplas dhe përfundoi poshtë një kamioni.

Aksidenti i rëndë ndodhi në kryqëzimin e Dajçit mbrëmjen e sotme. Në vendngjarje është parë edhe një automjet i tonazhit të rëndë që mundohet të ngre kamionin që ka zënë poshtë veturën me targa “SH 6549 E”.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Viktima Eduard Grishaj:

161953451_2870797269834648_8951031706348464618_o.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img