Tirana
broken clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
75 %
3.6kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
5 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Benz-i humb kontrollin dhe përfundon në arë, plagoset shoferi 43 vjeçar në Maliq

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Rëmbec-Libonik, Maliq. Paprakisht bëhet me dije se një mjet tip “Benz”, me drejtues shtetasin N. V., 43 vjeç, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në arë.

Si pasojë ka mbetur i plagosur shoferi 43 vjeçar, i cili është transportuar me urgjencë në spital.

“Rreth orës 07:00, në aksin rrugor dytësor Rëmbec-Libonik, shtetasi N. V., 43 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe automjeti ka dalë nga rruga.

Për pasojë ka marrë dëmtime vetë drejtuesi N. V., i cili u transportua në spitalin e Korçës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkaqeve të aksidentit”, njofton policia.

Më shumë


spot_img

spot_img