Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

“Benz-i” “fluturon” drejtuesit e motorit, plagoset një person në Fier, niset me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier, në vendin e quajtur “Mbrostar Ura”. Mësohet se një mjet tip “Benz” ka përplasur drejtuesin e një motori, i cili si pasojë ka mbetur i plagosur.

Drejtuesi i motorit është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë Policia, e cila ka shoqëruar drejtuesin e mjetit tip Benz.  

Informacion paraprak:

Sot rreth 20:15, në vendin e quajtur “Mbrostar Ura” shtetasi E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motomjet dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Eshtë shoqëruar shtetasi E. S në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit të dëmtuar dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img