Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Bënte veprime të turpshme ndaj dy të miturave, arrestohet 56-vjeçari në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

623bd1ff5de29d4a88bea68bb8f13f78

Policia e Durrësit ka arrestuar ditën e sotme një 56-vjeçar, pasi akuzohet se ka kryer veprime të turpshme me dy të miturave.

Në pranga ka rënë shtetasi R. S., 56 vjeç, banues në Durrës, pasi ka kryer veprime të turpshme ndaj 2 të miturave, 9 dhe 13 vjeç.

Sakaq, policia ka nisur hetimet për 56-vjeçari, pas denoncimit të familjarëve

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës u arrestuan në flagrancë shtetasit: R. S., 56 vjeç, banues në Durrës, pasi ka kryer veprime të turpshme ndaj 2 të miturave, 9 dhe 13 vjeç,” shkruhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img