Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bënte “kërdinë” në vjedhjen e banesave dhe lokaleve, vihet në pranga i riu në Cërrik (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 30 vjeçar është arrestuar nga policia e Cërrikut, pasi akuzohet për një serë vjedhjesh të disa banesave dhe lokaleve.

Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi Gëzim Alliu 30 vjeç, banues ne Cerrik. Pas hetimeve të kryera, rezulton se i riu është autor i disa grabitjeve në banesa dhe lokale të qytetit dhe fshatrave përreth.

Burime zyrtare bëjnë me dije se 30 vjeçari Alliu ka qenë më herët i dënuar për vjedhje, për të cilat kujdesej që të mos linte gjurmë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img