Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Bënte favore kundrejt shpërblimeve, shkarkohet nga detyra shefi i policisë së burgut të Peqinit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkarkohet nga detyra shefi i policisë së burgut të Peqinit, Besnik Kaptelli.

albsig

spring

Mësohet se kryekomisari është shkarkuar nga detyra tre ditë më parë, ndërsa në postin e tij është emëruar Faik Basha.

Dyshohet se arsyeja e shkarkimit ishte se i bënte favore të burgosurve kundrejt shpërblimeve.

Basha ka mbajtur disa detyra të larta në Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve dhe së fundmi mbante detyrën e Specialistit të Policisë në Sektorin e burgim dhe atë të paraburgimit.

Basha zotëron gradën Kryekomisar, pasi ka mbaruar Universitetin Ushtarak ‘Skënderbej’ në vitin 2008.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img