Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
76 %
2.1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

‘Bënin seks 12 herë në natë’, shokët e futbollistit Adil Rami zbulojnë sekretet e tij intime me Pamela Anderson

spot_img

Lajme të ngjashëm

437f51e8cbcd5753a64ee501f3bf43fe

Futbollisti francez Adil Rami, bënte seks 12 herë në natë me Pamela Anderson, tha një shoku i tij i skuadrës.

Ish-mbrojtësi 34-vjeçar i Milan dhe Marsej, pati një lidhje 2-vjeçare me bukuroshen Pamela Anderson deri në momentin që u ndanë në vitin 2019.

dyshja.jpg

Rami u bashkua me klubin PFC Sochi në shkurt dhe u largua muajin e kaluar pas një mosmarrëveshje për pagat. Ish-shoku i tij i skuadrës, Aleksandr Kokorin ka treguar për mënyrën sesi Rami mburrej tek shokët e dhomës duke treguar eksperiencat me 52-vjeçaren Anderson.

“Rami na tha shumë gjëra interesante në lidhje me Pamela Anderson. Sigurisht të gjithë ishim të interesuar se si ishte marrëdhënia e tyre në shtrat. Rami na tha se Pamela ishte gruaja më e mirë që ai kishte pasur në jetën e tij. Ai na tha që ai dhe Pamela kishin bërë seks 12 herë në natë”.

pamela.jpg

Një burim francez vërejti: Ndoshta kjo shpjegon rënien e formës së tij për Marsejën në atë kohë.

Më shumë

spot_img