Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Bënin “namin” me vjedhje në Itali, arrestohen reperët e njohur dhe një 31-vjeçar shqiptar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia italiane ka goditur një grup që akuzohen për një sërë vjedhjesh.

Mediat italaine bëjnë me dije se në pranga kanë rënë reperët Baby Gang, Zaccaria Mouhib, Neima Ezza, ose Amine Ez Zaaraoui, Samy Dhahri, 19-vjeçari i njohur si Samy Free dhe një 31-vjeçar shqiptar, të gjithë të akuzuar për një sërë grabitjesh në kryeqytetin Lombard.

albsig

spring

 Në hetimin e mbyllur në prill, të kryer nga Karabinierët e Pioltello-s dhe nga agjentët e Zyrës së Parandalimit të Përgjithshëm të Komisariatit të Policisë Milaneze dhe të koordinuar nga prokurori Leonardo Lesti, katër episode u diskutuan për arsye të ndryshme: tre raste ndodhën në një zonë qendrore, ku zhvillohet jeta e natës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img