Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Bënin kërdinë me vjedhjen e karburanteve, arrestohet 20 vjeçari pjesë e grupit të grabitësve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Tiranës ka arrestuar sot shtetasin Bajram Kallmacaku, 20 vjeç, i cili ishte shpallur në kërkim pasi dyshohet se është pjesë e një grupi përgjegjës për gabitjen e disa pikave të karburanteve në Durrës dhe Shijak.

albsig

spring

Kallmacaku ishte shpallur në kërkim pasi më datë 09.01.2017, rreth orës 01.30, në rruge nacionale Tiranë-Durrës, në afërsi të mbikalimit të “Fllakës”, dyshohet se në bashkëpunim me dy persona të tjerë, nën presionin e armëve dhe dhunës, të ketë vjedhur 65.000 lekë në një pikë shitje karburanti “I-P-Oil”.

Më herët janë arrestuar nga policia dy bashkëpunëtorët e 20 vjeçarit, shtetasit Klajdi Pupa dhe Florian Thana.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img