Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Beniada Nishani merr ftesën për në eventin e rëndësishëm, bukuroshja nuk e fsheh lumturinë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Beniada Nishani është një nga personazhet më të pëlqyera dhe më të ndjekura që pas përfundimit të spektaklit “Big Brother Vip”.

Modelja ka ndarë me fansat lajmin se ka marrë një ftesë për të qenë pjesë e Festivalit të Filmit në Venecia më 5 shtator.

Në një foto të publikuar në Instagram, ajo ka treguar se është zgjedhur si përfaqësese e Shqipërisë në Festivalin e rëndësishëm. Ndër të tjera Beniada ka falenderuar fotografin shqiptar me famë botërore, Fadil Berisha, i cili i ka realizuar bukuroshes shqiptare foton artistike.

“Dua të ndaj me ju një ftesë shumë të rendësishme për mua, do te shihemi me 5 shtator në Festivalin e Filmit në Venecia. Shpresoj të përfaqësoj Shqipërinë ne mënyrën më të mirë të mundshme. Flm speciale a @fadilberishaphotography per questo scatto”, ka shkruar Beniada në foton e publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beniada Jakic (@iambeniada)

Më shumë


spot_img

spot_img