Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Beniada Nishani “eskortë” e Berluskonit, roli i modeles në krah të milionerit italian 4 vite më parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Konkurrentja e “Big Brorther Vip”, Beniada Nishani ka marrë pjesë në një film dramatik italian të vitit 2018, me regji nga Paolo Sorrentino. Filmi flet për grupin e biznesmenëve dhe politikanëve që jetojnë dhe veprojnë pranë manjatit dhe politikanit të medias, Silvio Berlusconi.  

Beniada në këtë film luan rolin e një prej femrave të shumta te Berlusconit, ku duket se është edhe pjesë e trailerit zyrtar. Gjatë intervistës 4 vite më parë modelja bukuroshe, u shpreh se realizoi një nga ëndrrat më të mëdha, duke marrë pjesë në këtë trajler.

“Ishte shumë rastësor pasi mora pjesë falë fjalëve të një miku, në një nga cast-et e shumta që u bënë nëpër Itali. Pak për argëtim, pak si sfidë personale, vendosa të marr pjesë. Pas disa provave me skenarë të ndryshëm, arrita të realizoj një nga ëndrrat e mia më të mëdha”, ka thënë Beniada asokohe.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img