Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Beniada në ceremoninë e homazheve, i jep lamtumirën e fundit ish-Presidentit Bujar Nishani

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot është dita e dytë e homazheve në nder të ish-Presidentit Bujar Nishani i cili ndërroi  jetë 5 ditë më parë në  një spital në Gjermani.

Figura të ndryshme  të politikës po kryejnë homazhet në Presidencë dhe jo vetëm.

Në ceremoninë e homazheve nuk ka munguar edhe mbesa e ish-Presidentit Nishani, Beniada Nishani.  Ajo i ka dhënë  lamtumirën e fundit Nishanit, ndërsa shihet e veshur me të zeza.

Më shumë


spot_img

spot_img