Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Beniada fitoi zemrat e shqiptarëve, por çfarë mendimi ka Bujar Nishani për mbesën e tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Para se të bëhej pjesë e Big Brother Vip, Beniada njihej nga mediat si mbesa e ish Presidentit, Bujar Nishani.

Mirëpo, pas hyrjes në shtëpinë më të famshme epiteti si “mbesa e Nishanit” u harrua dhe Beniada fitoi zemrat e shqiptarëve.

Por çfarë mendon tani ish-Presidenti i Shqipërisë për mbesën e tij e cila u përfshi në një nga emisionet më të bujshme në vend.

Ai ka publikuar një foto me vajzën e tij ku shkruan: Kush ka vajza botën ka. Sigurisht, që komentet në këtë foto për Beniadën nuk kishin si të mungonin.

Një ndjekës ka komentuar mbi foto “Beniada më e mira”, dhe Nishani ka rënë dakort me të duke i dhënë “like” komentit.

Më shumë
spot_img
spot_img