Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022
spot_img

Bëni kujdes sot! I nxehti afrikan në Shqipëri, ja zonat ku temperaturat do të shkojnë mbi 35°C

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti ditën e sotme parashikohet të nisë i kthjellët me vranësira mesatare kryesisht në veri e verilindje. Në këto zona do të ketë dhe reshje shiu e shtrëngata lokale. 

Era do të fryjë nga juglindja e verilindja e lehtë e mesatare në bregdet e në male.

albsig

spring

Valëzim në dete të forcës 2 dhe 3 ballë. 

Temperaturat parashikohen:në zona malore 17 deri 32°C, në zona e ulëta 19 deri 36°C, në zona bregdetare 20 deri 34°C                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img