Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Bënë copash derën e fakultetit Ekonomik, pendohen studentët: Do mbledhim të gjithë lekë, do paguajmë dëmin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme bënë xhiron e rrjetit pamjet skandaloze të disa studentëve të cilët goditën me gurë e shkelma derën e Fakultetit Ekonomik në Shkodër.

 

Por sot ata kanë reflektuar dhe kanë pohuar para kamerave se do paguajnë dëmin bashkarisht.

‘Përsa i përket incidentit ditën e djeshme në si Fakultet do marrim një iniciativë për t’u mbledhur të gjithë bashkë dhe për të paguar dëmin që është shkaktuar’, tha një prej studentëve.

Ky gjest i tyre duhet vlerësuar pasi pavarësisht gabimit, tregon se gjithnjë ka vend për përmirësim e reflektim.

 

Më shumë

spot_img