Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Benardi fton Xhenin për të fjetur bashkë, por përgjigja e saj e ‘zhgënjen’

spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe pse duket se kanë pasur probleme me njëri-tjetrin, Xheni dhe Benardi kalojnë shumë kohë së bashku duke u përqafuar e përkëdhelur. Benardi bën shaka me të duke i thënë se ai është majmuni, ndërsa ajo një “cita”.

Më pas ai i thotë Xhenin që sonte të flejë në krevatin e tij.

Por Xheni i përgjigjet negativisht, ndërsa Benardi i thotë se meqenëse ajo nuk pranoi ai do të flejë me dikë tjetër.

Megjithatë për Xhenin nuk është problem…

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img